Pojištění majetku občanů

Mám byt, dům, chalupu …

Bydlení je základní životní potřeba a každý z nás touží po tom mít nějaké zázemí, kam se rád vrací. Zároveň je Česká republika známá tím, že prakticky každá rodina vlastní nějakou tu chatu či chalupu. Byt, dům či rekreační objekt ale ze své podstaty přináší značné množství rizik. Mohou se stát terčem zlodějů, živelné pohromy, vandalismu. Nebo zkrátka jen vytopíte sousedy či oni vytopí Vás. Pro každé z těchto rizik pojišťovny nabízí řešení. Braňte proto svůj domov chytře. Bez střechy nad hlavou se žít nedá.

Pojištění domácnosti 

ochrání vybavení Vašeho bytu a věci osobní potřeby proti všem důležitým nebezpečím – veškerým živelním událostem, krádeží, loupeží i vandalismu. Můžete se pojistit i proti speciálním rizikům jako je dočasné přepětí nebo podpětí v síti  rozbití skla z jakékoli příčiny, porucha chladícího zařízení nebo havárie rozvodů. Neměli byste rovněž zapomenout na pojištění odpovědnosti pro případ, že chvilkovou neopatrností vytopíte sousedy či Váš pes způsobí škodu.

Pojištění rodinného domu či bytové jednotky

poskytuje pojistnou ochranu proti živelním pojistným nebezpečím (včetně povodně, záplavy, vodovodních škod), krádeži, loupeži, vandalismu, nárazu dopravního prostředku či aerodynamickému třesku. Rozsah pojištění může dále zahrnovat i řadu dalších méně obvyklých nebezpečí – např. mechanické poškození vnějšího pláště budovy jakýmkoli zvířetem či havárii rozvodů. Neměli byste rovněž zapomenout na pojištění odpovědnosti za újmu, které je s vlastnictvím domu neodmyslitelně spojeno. Pokud potřebujete toto pojištění uzavřít pro účely čerpání hypotečního úvěru, můžete zvolit variantu pojištění podle své úvahy. Obě optimalizované varianty pojištění plně odpovídají požadavkům bank na zajištění úvěru.

Chcete ochránit svůj majetek?

Rychlý kontakt

Naši partneři