Pojištění vozidel

Mám auto, motorku …

Řada motoristů považuje svého plechového miláčka skoro za živou bytost, součást integrity či člena rodiny. Když se mu pak přihodí něco nepěkného, nálada se prudce zhoršuje. Havárie, poškození nebo dokonce odcizení často znamenají nejen majetkovou újmu, ale také pořádně hluboké vrásky na duši. Není proto nic jednoduššího, než těmto stavům předcházet a mít klid. Rovněž musíte mít jistotu, že kdybyste náhodou způsobili škodu někomu jinému, nebudete ji splácet do konce života. Aby si v takových případech poškození mohli být jistí, že náhradu dostanou, zákon vyžaduje uzavření povinného ručení. Stačí si vybrat ze široké škály pojištění vozidel. Jejich vhodná kombinace vám přinese zajímavé finanční efekty i zredukuje vaše obavy na minimum. 

Komplexní pojištění vozidla 

umožňuje stavebnicovým způsobem libovolně kombinovat veškerá pojištění týkající se vašeho vozidla, povinné ručení, havarijní pojištění i doplňková pojištění. Navíc můžete pojistné riziko kdykoli připojistit nebo vypovědět. Revoluční povinné ručení, které na 100 % chrání nejen vás, ale také vaše vozidlo. Chcete se zbavit starostí? Řešením je povinné ručení NA100PRO, v případě nezaviněné nehody, pojišťovna hradí plně opravu vašeho vozu a zapůjčení náhradního vozu po celou dobu opravy.

Pro motorkáře 

nabízíme vedle celoročního havarijního pojištění také unikátní Sezónní havarijní pojištění motocyklů. Sami si zvolíte, která rizika chcete mít kryty a v jakém období roku. Můžete si sjednat takové havarijní pojištění, které vám v období od 1. dubna do 31. října příslušného kalendářního roku zabezpečí komplexní pojistnou ochranu zahrnující pojištění pro případ odcizení motocyklu, havárie, poškození živly a vandalismu. Po zbytek roku, tedy mimo motocyklovou sezónu, jsou kryta pouze rizika odcizení, vandalismu a poškození živly.

Chci vědět další podrobnosti ...

Rychlý kontakt

Naši partneři