Půjčky neúčelové

Rychlá půjčka ...

Získejte půjčku zcela bez poplatků snadno a ihned. Zprostředkujeme Vám půjčku, která je jednoduchá, férová a bez jakýchkoliv dodatečných podmínek. Můžete ji využít na cokoliv. Můžete si půjčit jednoduše od 30 000 Kč až do 600 000 Kč a splátky si můžete rozložit až na 7 let. Peníze můžete mít k dispozici již během jednoho dne.

Hlavní výhody půjčky

  • úroková sazba již od 7,9 % p. a., neměnná v průběhu splácení,
  • poskytnutí a vedení půjčky zdarma,
  • mimořádné splátky i předčasné splacení zdarma, bez sankce,
  • peníze máte k dispozici již za pár minut,
  • jednoduché vyřízení pouze s jedním dokladem totožnosti

Ušetřete převedením půjčky 

Zlevníme Vám půjčku uzavřenou u jiné banky nebo nebankovní společnosti, a to zejména garantovaným snížením úrokové sazby a zrušením všech poplatků. Celkově si můžete snížit měsíční splátky až o 25 % při zachování doby splácení. Navíc vám vrátíme již zaplacené poplatky u stávající půjčky zpět.

Jak se liší refinancování půjčky od konsolidace?

Při běžné konsolidaci si klient  často sníží měsíční splátku, ale jen výměnou za prodloužení doby splácení. Ve výsledku však půjčku přeplatíte o mnoho víc. Oproti konsolidaci vám měsíční splátku snížíme a přitom neprodloužíme dobu splácení. Často lze převést i leasing nebo úvěr na auto. Velkou výhodou je, že ihned získáte velký technický průkaz, který zpravidla vlastní leasingová společnost.

Chcete vědět víc?

Rychlý kontakt

Naši partneři