Reference

Co o nás prozradili naši klienti


"Spolupráci hodnotím jako úspěšnou neb Vaše poradenství je na profesionální úrovni, které je založeno na vzájemné důvěre."
Bc. Leoš Paulovič, Pierburg s.r.o.


"Služby společnosti Mobilní bankéři hodnotím jako vysoce profesionální, kvalitní, rychlé, spolehlivé a zároveň s výborným osobním přístupem bankéřů, především obchodního ředitele pobočky v Ústí nad Labem pana Bc. Romana Vernera. Jsem velmi ráda, že mi byla společnost doporučena a měla jsem možnost využít poskytovaných služeb. Také do budoucna budu ráda využívat další služby a produkty a společnost budu doporučovat všem svým blízkým, známým, kolegům apod. 
Děkuji za spolupráci a přeji hodně dalších úspěchů a spokojených klientů."

Ing. Kateřina Orgoníková, Krajský úřad v Ústí nad Labem


"Pro zprostředkování hypotéčního úvěru jsme se po doporučení obrátili na pana Romana Vernera (Mobilní bankéři).
Nespornou výhodou „mobilního“ způsobu jednání bylo vyřizování celé administrativy v místě bydliště-doma, tzn. p. Verner za námi dle potřeby dojížděl s připravenými dokumenty a ty si opět po konzultaci s námi odvážel k vyřízení. Nám tím odpadly starosti a ušetřili jsme čas. 
Dalším pozitivem byla vstřícnost a ochota poradit, nebo vysvětlit problém. Pan Verner má slušné a profesionální vystupování a proto můžeme jeho služby doporučit i ostatním zájemcům o zprostředkování úvěru.
I díky jeho doporučení jsme nakonec stavěli s firmou, se kterou jsme byli spokojení."

Pavel Vocásek, Severočeské doly, a.s.


"Spolupráci s Vámi hodnotím v superlativech :-) 
Co mohu posoudit tak po odborné stránce jste byl vždy perfektně připraven. Velmi oceňuji i to, že pokud jste si v něčem nebyl jistý, tak jste se předem před odpovědí poradil, abyste mě nepřived v omyl.
Za 10 let co s Vámi spolupracuji je vidět Váš profesní růst, což jen dokresluje i Vaše postavení "na trhu". 
Oceňuji, že při řešení obchodních případů myslíte v širších souvislostech (finance, právo, daně) a nacházíte adekvátní řešení nebo poukazujete na možné problémy, kde hledáte řešení. Profesionální přístup - vždy perfektně upraven, přijedete včas, pokud se jakýkoli termín nebo údaje změní, upozorníte dopředu. Dokážete nabídnout v daný okamžik nejlepší produkt nebo řešení problému, a to profesionálně "prodat".
Tím získáváte důvěru lidí, kterou jste aspoň v mém případě nikdy nezklamal. 
To, že jsem Vás vždy bez obav doporučila přátelům i rodině mluví za vše."

Bc. Klára Kopečná, Kapsch Telematic Services  spol. s  r. o.


"Osobního poradce ve věcech finančních jste pro naši rodinu již pěknou řádku let. Velice si cením naší spolupráce, která je vždy férová a přímá. V dnešní době, kdy se prodejem finančních produktů více, či méně výhodných, snaží uživit spousty obchodníků, jste si podle mého názoru zachoval profesionalitu a toho si velice vážím. Oba chápeme, že budování důvěry mezi finančním poradcem a klientem je dlouhodobá záležitost. Vaše rady a nabídky jsou pro naši rodinu vždy přínosné, a to zejména v dlouhodobějším horizontu."
Ing. Petr Jankovič, Keihin Thermal Technology Czech, s.r.o.


"Moje zkušenost s Vaší kanceláří je veskrze pozitivní. Z hlediska flexibility, rychlosti a přesnosti informací, byste mohli být benchmarkovou kanceláří pro kteroukoliv pojišťovací společnost. Vystupováni je naprosto profesionální, milé, ale nepodbízivé, se zaměřením na srozumitelnost informací, namísto klasického "pojišťováckého" tlachání o skvělosti produktů, atd. I v budoucnosti se budu rád na Vaši kancelář obracet a rád ji doporučím i mým známým."
Ing. Tibor Novodomský


"Velice profesionální a nenaléhavý způsob jednání, extrémně odlišný od klasického modelu prodejců finančních produktů.
Pan Verner je schopný detailně vysvětlit problematiku dané věci a konkrétně směřovat klienta k jeho cíli.
Odborné znalosti a celkové vystupování považuji za špičkové. To samé platí i o celkovém dojmu z prostředí a pocitu při jednání.
Po ukončení poradních schůzek a sepsání smluv je dobré, že není problém se na p. Vernera obrátit pro řešení např. problému dané věci."

Bc. Petr Kristlík, Teplárna Trmice, a.s.


"Na úvod Vám chceme nejdřív poděkovat  za vstřícnost, lidský, a zároveň profesionální přístup k nám.    
Navzdory naší  tehdejší časové tísni proběhli administrativa a zprostředkování hypot. úvěru bez problémů, a to i v dohodnutém čase. 
Taky chceme vyzdvihnout Vaše organizační schopnosti, jako mezičlánek mezi námi - klienty a bankou, se kterou jste celou dobu komunikovali.V případě potíží jste nám uměla nabídnout vhodné alternativní řešení, které by vyhovovalo naším potřebám a finančním možnostem. 
I touto cestou bychom rádi doporučili Váš realizační tím jako vhodnou pomoc a odborné poradenství při řešení finanč. otázky bydlení a poděkovat kanceláři Mobilních bankéřů za zprostředkování našeho nového domova. Děkujeme."

Mgr. Andrea Kunčová


"Spolupráci s p. Vernerem hodnotím velmi pozitivně, jelikož mi vždy vyšel vstříc a dokázal mi vše srozumitelně vysvětlit a zároveň mi poskytnout veškeré informace a možnosti financování koupě rekreačního objektu. Vystupování i odborné znalosti jsou na profesionální úrovni. V současné době jsme neustále v kontaktu, jelikož v budoucnu plánuji rekreační objekt přestavit k trvalému bydlení."
Radek Zahradník, Policie České republiky


"Všechno nám bylo důkladně vysvětleno, Vaše vystupování bylo profesionální a lidské a půjčka byla vyřešena v krátkém čase. Kdy my jsme se postarali pouze o potvrzení o příjmu, jinak jste vše vyřešili za nás Vy. V případě problému jsme se na Vás mohli okamžitě obrátit a konzultovat ho s Vámi.
V případě, že bychom opětovně potřebovali něco vyřešit nabo zařídit, určitě bychom se obrátili znovu na Vás :-)."

Pavel Kupčo, OSVČ


"Vždy rychlé a profesionální jednání a poradenství. Děkuji za spolupráci."
Zbyněk Ulrich, OSVČ


"Byl jsem s Vámi spokojen. A věřím, že dorazíte v létě na kolaudačku!"
Ing. Lukáš Brýda, Škoda Auto, a.s.


"Nemám co vytknout… 1*"
Bc. Přemysl Leszko, NORTH MED spol. s r.o.


"S poradenstvím, osobním přístupem a odborností jsme byli velmi spokojeni a mohu je doporučit každému. Ať už potřebuje pomoct nebo jen poradit a zorientovat se."
Vladimír Březnovský, Mondi Štětí a.s.


"Spokojenost ve všech směrech."
Václav Vítů, OSVČ


"Poradenství jako takové na vysoké úrovni, zřejmě ovšem s odlišením přístupu bankéřů na malých městech a ve větších destinacích. Viz podání informací ve Varnsdorfu, nebo přímo od pana Vernera (Ústí nad Labem).Vystupování – příjemné, na odborné výši; oceňuji věcné a konstruktivní poznatky a připomínky, které vedou klienta k lepší orientaci v problematice."
Mgr. Václav Zemler, ZŠ Varnsdorf


"Se službami jsem maximálně spokojen. S panem Vernerem se známe již déle a proto vím, že ústřetový a velmi přátelský přístup není jen směrem ke mě, ale i k ostatním klientům. Profesionální znalosti jsou na vysoké úrovni, vždy umí poradit a vyzná se v produktech na trhu. Cením si spolupráce už i proto, že v současné době je pro finančně laickou veřejnost těžké sledovat všechny produkty."
Mgr. Károly Alföldi, AZ CONSULT spol. s r.o.


 

 

Rychlý kontakt

Naši partneři